.

.

Јагода Шема Црвено Долг Ракав Велосипед Џерси За Жени, Полн Патент Велосипедизам Облека Брзо Сува Ciclismo Ropa Големина XS Да 6XL

Јагода Шема Црвено Долг Ракав Велосипед Џерси За Жени, Полн Патент Велосипедизам Облека Брзо Сува Ciclismo

DEN 2168.16
DEN 1344.00
Тековен
Во продавницата


Модата На Велосипедизам
Помалку Стрес, Уживаат Во Животот
Долготрајни и безбедно печатење дизајн
Животот На вистинскиот пат единствени дизајни се печатени со не-токсични состојки не се штетни за
вашата кожа и тоа трае долго време
Напредни Перформанси Ткаенина
Брз-апсорпција, Брза-сушење, Удобно и Дише материјали
Целиот Живот На Патеката производи направени од страна на мулти функционална напредни ткаенина
кој обезбедува најдобра состојба за велосипедисти.
Внимание
Стоката треба 1 недела да се направи. И потоа беше испратен од шенжен во вашата земја. Тоа може да потрае 1-2 недели.
Затоа, јас ќе им даде на вашиот следење на број по 2-3 недели. Плус превозот време, треба 3-5 недели за да го добиете вашиот парцела.
Паладин е велосипедизам jeresey бренд , дизајниран и направен во Кина.
Младите со страст, нова единствена оригиналност, прекрасна боја, нека ви биде на сцената на патот.
Во вообичаените треба 3-5 недели за да го добиете вашиот парцела.Понекогаш може да се одложи. Причините, како што следува :
1.Премногу наредби треба да бидат направени така facoty треба повеќе време за да го направи тоа.
2.Лошите временски услови доведува до задоцнето авионски и природни катастрофи.
3.Транспорт се намали предизвикани од страна на Политичките несреќи.
4.Зафатени со работа е во поштата.
5.Одложен превозот времето е предизвикана од вашата земја локалниот обичај.
6.Други причини се надвор од нашата контрола.
Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.Pls не се отвори случај во вашите емоции порив. Тоа не е добро за решавање на проблемите.
Ве молиме да ни кажете што треба големина
Ви посакувам среќен шопинг!
Ние со нетрпение очекуваме да ви служи повторно во блиска иднина.

Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Рефлексивни,Дише,Брз Сува,Џебови
Пол:
Жените
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ILPALADINO
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Долг Ракав
Џеб Опис :
Шлиц Џеб
Квантитет На Пакет:
еден
боја:
Црвена
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL,6XL
Објектот Состојба:
Нови
Спорт Тип:
Велосипедизам / Велосипеди / Велосипеди / Ropa Ciclismo
Јака:
Crewneck
Пакет:
Во Оригиналниот Пакет

Слични понуди