.

.

2 ПАРЧИЊА/многу Шарени врвот Одделение вртливата clasps метал snap куки со клучните синџир за Торба токи kering

2 ПАРЧИЊА/многу Шарени врвот Одделение вртливата clasps метал snap куки со клучните синџир за Торба токи kering

DEN 283.20
Тековен
Во продавницата


2 ПАРЧИЊА/многу Шарени врвот Одделение вртливата clasps метал snap куки со клучните синџир за Торба токи kering
Материјал : алуминиумски
Употреба : snap кука
Место на потекло : Guangdong на Кина
должина : 68mm количина : 2 парчиња информации : грешка 2-3мм е нормално

Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
0002
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Торби
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Прстени
Функција:
ретро
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Декорација:
НИКОЈ
боја:
шарени
metarial:
Легура
Должина:
68mm
Употреба:
торба , ремени ,облека
Количина:
2 парчиња/многу
Име:
snap кука
прстенот со дијаметар од:
внатрешниот 25mm надворешниот 30мм
ПРСТЕН ДЕБЕЛИНА:
2mm

Слични понуди