.

.

Нови 32-милиметри HCS E-намалување на Стандардот Виде Ножот алат Осцилирачки MultiTool

Нови 32-милиметри HCS E-намалување на Стандардот Виде Ножот алат Осцилирачки MultiTool

DEN 85.44
Тековен
Во продавницата

Опис : - HCS Осцилирачки Виде Ножот - Идеален за рамна енергија и намалување на испис материјали како што се дрво, иверица и честички одбор оваа нож, исто така може да се справи со материјали како што се пластика, fiberglass и Плексиглас. Произведени со трајни најсовремена што е отпорен на абење и намалувања брзо. Карактеристики : Материјал : Висок Јаглероден Челик Боја : Црна Sawtooth Големина : 32-милиметри/1.26 во Количина : 1 Сет ве Молиме да се провери и потврди пакет содржина и цена пред да го купат.За било какви прашања,pls контактирајте со нас веднаш.Ви благодариме. Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 Парчиња Осцилирачки Виде Ножот

Останатите карактеристики

Големина:
32mm
Сечилото Материјал:
Други
Бренд Име:
BENGU
Број На Модел На:
Други
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Употреба:
Дома, DIY
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
По завршувањето:
Други

Слични понуди