.

.

10X 1A 30V DC 250V Црна Latching На Off Мини Светилка Притисни Копче за Префрлање на Нови

10X 1A 30V DC 250V Црна Latching На Off Мини Светилка Притисни Копче за Префрлање на Нови

DEN 67.20
DEN 54.00
Тековен
Во продавницата

Материјал : Пластични и Метални Боја : Црна+Сребро Спецификација : 1 A 30 V DC / 1 A 250 A Предности на производите го Штити вашиот компјутер и лични апарати од шила во странска Прифаќа основани и неосновани приклучоци од десетици земји Лесен-за-користење на сите-во-едно адаптер одговара на електрични ѕид места во најчесто електрична опрема региони Чува
вашиот електрични апарати безбедни од шила во странска електрична енергија Големина : Види на сликата Количина : 10 Pcs Нема мало пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Пакетот вклучува : 10 Pcs x 1 A 30 V DC 250 V Црна Latching На Off Мини Светилка Притисни Копче за Префрлање на Нови

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
видете информации
Гаранција:
видете информации
Материјал:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
видете информации

Слични понуди