.

.

Летна Униформа Стилови Формално Блејзери Со 2 Парчиња На Врвот И Здолниште Кариера Работа Носат Дами Интервју За Работа Палто Поставува Плус Големина

Летна Униформа Стилови Формално Блејзери Со 2 Парчиња На Врвот И Здолниште Кариера Работа Носат Дами Интервју

DEN 1953.60
DEN 1661.00
Тековен
Во продавницата

ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Ве молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена.
DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. Висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи или на превозот брзина, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и не остави негативни повратни информации, без двоумење.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но немојте да се грижите за тоа.
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие.
Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Купувачот треба да се плати се врати превозот цена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Блузи
Големина
Рамо
Биста
Половината
Sleeve
должина
S
37
84
64
17
61
М
38
88
68 18
62
L
39
92
72
19
63
XL
40
96
76
20
64
XXL
41
100
80
21
65 XXXL 42 104 84 22 66
Здолниште
Големина
Половината
Хип
Должина
S
64
84
43
М
68
88
43
L
72
92
44
XL
76
96
44
XXL
80
100
45 XXXL 84 104 45
Следниве информации за повикување само .
Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.

Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Здолниште Одговара
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Копче
Материјал Состав:
Палто+Микрофибер
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Микрофибер,Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
3060
is_customized:
Yes
боја:
црна,темно сина
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја

Слични понуди