.

.

Со кратки Ракави Т Кошула Женски 2018 Жените Т Кошули Цвет Растенијата Везови Мода Девојки Tees Облека ZO40

Со кратки Ракави Т Кошула Женски 2018 Жените Т Кошули Цвет Растенијата Везови Мода Девојки Tees Облека ZO40

DEN 815.52
DEN 514.00
Тековен
Во продавницата


Со кратки Ракави Т Кошула Женски 2018 Жените Т Кошули Цвет Растенијата Везови Мода Девојки Tees Облека ZO40

Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
BBWM ЖЕНА
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
ZO40
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Слични понуди