.

.

Turquoises Плоча Хривнија декември Роденден Birthstone Turquoises Накит Boho Хривнија Turquoises Howlite Синџир Хривнија BM10812

Turquoises Плоча Хривнија декември Роденден Birthstone Turquoises Накит Boho Хривнија Turquoises Howlite Синџир

DEN 2304.00
Тековен
Во продавницата


Спецификите Turquoises Плоча Хривнија декември Роденден Birthstone Turquoises Накит Boho Хривнија Turquoises Howlite Синџир Хривнија Солидна злато синџир

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
BM10812
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Период Tracker
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар

Слични понуди