.

.

свадба декорација Кинески Boxwood дрво Рака врежан Gourd Jigong Луд Монах Chai Гонг Статуата на Буда

свадба декорација Кинески Boxwood дрво Рака врежан Gourd Jigong Луд Монах Chai Гонг Статуата на Буда

DEN 13440.00
DEN 11424.00
Тековен
Во продавницата


Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети ..
Опис на проектот : Димензии : Висина 8.8 инч .Долго 3.6 инч . широчината : 3.6 инчен Димензии : Висина : 22 cm .Долго : 9 cm . широчината : 9 cm Тежина : 1.2 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : Boxwood дрво Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Останатите карактеристики

Материјал:
Дрво
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Луѓе
Бренд Име:
SIYAO

Слични понуди