.

.

Светла Светат во Темно Читање Риболов Џогирање светне LED Спорт Капа за Бејзбол Капи Прозрачна Празник Капа за Унисекс FS99

Светла Светат во Темно Читање Риболов Џогирање светне LED Спорт Капа за Бејзбол Капи Прозрачна Празник Капа

DEN 226.08
DEN 190.00
Тековен
Во продавницата

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Светла Светат во Темно Читање Риболов Џогирање светне LED Спорт Капа за Бејзбол Капи Прозрачна Празник Капа за Унисекс FS99
Функција :
100% Сосема Нов!
Производи за : Outdoor спортови, сонце, турнеја признавање
LED оптички влакна светлина водич влакна. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).
Шефот на турнеја : 58cm
Материјал : Памук
употребата на ултра свежи производи, CR2032 литиум батерија, континуирана употреба до 72 часа. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. (GMT+8) од понеделник до сабота . Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. да 18 : 00часот. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. (замена на батеријата)
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
1 x Капа
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).

Останатите карактеристики

Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Геометриски
Рака Тип:
прилагодлив
Бренд Име:
Шу Везови
Број На Модел На:
42183
Тип На Објект:
Безбол Капи

Слични понуди