.

.

Автомобил табла опфаќа мат за ЛЕБДИ H6 Спорт 2013-2014 години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

Автомобил табла опфаќа мат за ЛЕБДИ H6 Спорт 2013-2014 години Десната рака се вози dashmat подлога цртичка

DEN 1919.52
DEN 998.00
Тековен
Во продавницата


Сликата на вашиот предмети :
здраво драги пријатели, ако примите рампа модел не поддржуваат ќе автомобил , ве молиме прво време да контактирате со мене , јас веднаш ќе комуницира со вас , и да си одат за да се реши проблемот , ве молиме да не't open спор ,ви благодариме!
Ве молиме потврдете го на табла како исто како твое автомобил
За ЛЕБДИ H6 Спорт 2013-2014 години
Детална слика за прецизно сечење :
Како да се инсталира : ве молиме видете на слика

Останатите карактеристики

Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
FUWAYDA
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
Други
Налепница Сместување:
глава
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
50inch
Вид На Налепница:
Други
категорија:
табла опфаќа
Поддршка за:
За ЛЕБДИ H6 Спорт 2013-2014 години

Слични понуди