.

.

FORUDESIGNS 2018 Најновите Жените Гума Флип Апостолки Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Печатење Лето Плажа Вода Влечки за Дами Девојки Сандали

FORUDESIGNS 2018 Најновите Жените Гума Флип Апостолки Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Печатење Лето Плажа

DEN 767.52
DEN 537.00
Тековен
Во продавницата

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. ние им даде некој шанса да се претвори нивната фантазија во реалноста,било слики што сакате да бидат испечатени на производи. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.ве молиме во вид преовладува.
FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. FORUDESIGNS е посебна и надвор од обичните .Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас.

Останатите карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Горниот Материјал:
ЕВА
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Применливи место:
надвор
Сезоната:
Лето
Моден Елемент:
Embroider
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Број На Модел На:
AB
Точка име :
Жените Флип Апостолки
Стил Име:
Жените Лето Плажа Вода Чевли
Дизајн Име:
Гумени Влечки за Жени
Pls Забелешка 1:
добредојдовте прилагодено
Pls Забелешка 2:
Обезбеди пад на превозот и wholesales услуги
Моделот име:
Симпатична Миленичиња Куче, Мачка Дами Девојки Влечки
боја:
Шарени Мека Гума Сандали за Mujer Девојки

Слични понуди