.

.

DIY 5D Дијамант Сликарство,Peony Шема,Европа Дома Декор,Целосна,Круг,Дијамант Вез,Цвеќиња Серија,Катира Подароци ДЦЦ

DIY 5D Дијамант Сликарство,Peony Шема,Европа Дома Декор,Целосна,Круг,Дијамант Вез,Цвеќиња Серија,Катира Подароци

DEN 333.60
DEN 217.00
Тековен
Во продавницата


Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.
Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.
Дијамант Сликарство Големина : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).
3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти.Е rhinestones круг или квадрат?
Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
2. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Answer : ___________________________ Note :
1. Времето Табела на нашата Работа на време. Откако ќе имаат потреба или проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.Е дијамант сликарство целосна или делумна?
Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
3. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија!
3. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање. Можете да контактирате со нас на прво место.
Топло Совети : 1. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Дијамант Тип : 100% Круг & Плоштадот Дијамант.
Продавница Име : ЈИ Вежба рачно изработени Продавница Porduct : Нова генерација DIY дијамант сликарство
Бренд Име :
Примена : Home/Хотел/Ofice Декорација & Подарок. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30 во Врска со Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.

Останатите карактеристики

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 40x30cm, Round Drill 40x30cm, Square Drill 45x30cm, Round Drill 45x30cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 45x60cm, Round Drill 45x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x70cm, Round Drill 50x70cm, Square Drill 50x75cm, Round Drill 50x75cm, Square Drill 55x70cm, Round Drill 55x70cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 60x90cm, Square Drill 70x90cm, Round Drill 70x90cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120, Square Drill 90x100, Round Drill 90x100
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No

Слични понуди