.

.

1PC Риба Скала Смена Со Капак Чистење Риба Кожата Скалирање Нож Skinner Морски Алатка Кујна Додатоци EKX 303

1PC Риба Скала Смена Со Капак Чистење Риба Кожата Скалирање Нож Skinner Морски Алатка Кујна Додатоци EKX 303

DEN 75.84
DEN 70.00
Тековен
Во продавницата


Член име : Морски плодови Зема
Материјал : ABS Пластика+Нерѓосувачки Челик
Боја : како прилог
Големина : прибл L17 XW4cm
Единица тежина : околу 40g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.Ви благодариме за вашиот поддржува. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме за вашиот поддржува.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.,татко име.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ви благодариме!
2.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Морска Храна Алатки Тип:
Морска Храна Крекери & Зема
Број На Модел На:
KX303
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Морска Храна Алатки

Слични понуди