.

.

G12N60C3D B1015 2SB1015 L4962EA IXGQ90N33TCD1 FIR7N60F LR024N IRLR024N GB02N120 BTA12-600B GB07N120 SGB07N120

G12N60C3D B1015 2SB1015 L4962EA IXGQ90N33TCD1 FIR7N60F LR024N IRLR024N GB02N120 BTA12-600B GB07N120 SGB07N120

DEN 8.64
Тековен
Во продавницата


Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Сите производи гаранција 3 месеци.
Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација, купувачот треба да се напишани на полно име.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Кина Пост Стандард Express, Хонг Конг Пост, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.(Стандард Превозот Побрзо отколку Mail) Превозот e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 10-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава
Некои од Европските земји од Страна на локација за подигнување на Глобалната Mail
Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Со DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Замена/Exchange/Наплата
(1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.
(2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
(3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
Ви благодариме!

Останатите карактеристики

Напон:
1
Моќ Дисипација:
1
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
2
Примена:
компјутер
Пакет:
T

Слични понуди