.

.

Животот Е Партија Мода Жените Дуксери 2018 Пролет, Есен Kawaii Жените Суичери Руно Топло Raglan Hoody Долг Ракав Маскирани

Животот Е Партија Мода Жените Дуксери 2018 Пролет, Есен Kawaii Жените Суичери Руно Топло Raglan Hoody Долг

DEN 681.60
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Spandex
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Маскирани:
Yes
Тежина:
0.3kg
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Слични понуди