.

.

CARLYWET RU АКЦИИ 20 22 24mm Cowhide Мазна Гроздобер Кожа Црна Браун Замена Види Бенд За Daytona Submariner Омега Ознака

CARLYWET RU АКЦИИ 20 22 24mm Cowhide Мазна Гроздобер Кожа Црна Браун Замена Види Бенд За Daytona Submariner

DEN 1128.00
DEN 508.00
Тековен
Во продавницата


RU АКЦИИ ПРОИЗВОД
БРЗА ИСПОРАКА и ЛЕСНО се ВРАТИ
Ставка опис
Ширина :
20mm(види повлечи)x 18mm(тока крај)
22mm(види повлечи)x 20mm(тока крај)
24mm(види повлечи)x 22mm(тока крај)
Тока Материјал : Цврсти Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал : Висок квалитет на вистински cowhide кожа
Бендот Боја : Мазна браун/Мазна црна/Гроздобер браун
Вкупната должина е околу 194mm(без тока)=120mm(долго дел должина)+74mm(краток дел должина)
Тока боја : Сребро Полиран
Мал Подарок : две пролет барови и мала алатка
Поддршка на големо и Пад на превозот
Превозот Совети :
Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака
(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)
Плаќање и Испорака
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 4-9 дена зависи од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Кина пост воздухопловната или HK пост воздухопловната превозот обично трае 3-5weeks да пристигне во САД и Европските земји. За јужна Америка, особено во Бразил. Обично трае повеќе од 5 месец. Ако не можете да го прифати долго превозот време, немојте да се купи. Ви благодариме
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го прогласи објектот со пониска вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со сите 5 ѕвезди.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Останатите карактеристики

Бендот Боја:
Мазна Црна, Гроздобер Браун, Мазна Браун
Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
pin тока
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
PV2V3
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
CARLYWET
Бендот Должина:
за 194mm
Види Повлечи Големина:
20mm/22mm/24mm
Мал Подарок:
2 парчиња пролет барови и 1pc мала алатка

Слични понуди