.

.

ZD Автомобил Додатоци За Citroen C5 C3 C4 Мини Купер Опел Astra H G J Vectra C Saab Внатрешни Декоративни LED Светилка Светла Лента

ZD Автомобил Додатоци За Citroen C5 C3 C4 Мини Купер Опел Astra H G J Vectra C Saab Внатрешни Декоративни LED

DEN 436.80
DEN 349.00
Тековен
Во продавницата

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов Квалитет на Стоки и Пониска цена& Висок Квалитет. Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни панели. Тоа е совршен за украсување на автомобил внатрешни работи како под вратата,заедно табла скратува (1) енергија. Мека светлина не му наштети на очите, Својата ниска потрошувачка на енергија, така што вкупната влезна моќност светлината линија надолу, таму е подобро енергија-заштеда ефект. (2) елиминирање на треперење, блесок постабилна. Помогне да се подобри визуелни резолуција, за да се подобри ефективноста; континуирана операција намалува визуелна замор, да ви помогне заштита на видот. (3) почетна точка е повеќе сигурен. Појдовна точка за успех,Должина лесно може да се намали за да инсталирате пргав, лесно (4) стабилна текст моќ и излез прозрачна флукс : високо-квалитетни производи со добра регулација перформанси, струја, напон отстапување е голем, се уште може да се одржи постојан извор на енергија, стабилна светлина интензитет, е погодна за енергија конзервација. (5) за да се прошири светилка живот линија. Висок квалитет на производите, константна енергија и светлина линија тековната состојба, како и сигурен почетна точка и други фактори може да го продолжи животот на светлината линија. Спецификација : Жица со дијаметар : 2.3 mm Жица должина : 3/ 5 Meter Боја : бела,сина,црвена, жолта. Напојување : 12 V DC Напон : AC90 V~130 V Фреквенција : 400 Hz~5000 Hz Работна температура : - 40°C до 80°C Пакет Вклучуваат : 1pcs ЕЛ Жица + 1pcs запалка приклучок *ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА* Кога оваа моќ инвертер работи,тоа ќе се направи малку зуи потпевнувам звук. Тоа е нормална ситуација,тоа не ви пречи!ве молиме информира дека. Ако сте перфекционист,немојте да го нарачате. ЕЛ ладна светлина има два интерфејси, може да се намали, можете да го користите како две ЕЛ светлина Prudoct Фотографии :

Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZD
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка

Слични понуди