.

.

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, P742 портокал размавта силиконски калап чоколадо мувла миризлива свеќа diy

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, P742 портокал размавта силиконски калап чоколадо мувла миризлива

DEN 676.80
DEN 474.00
Тековен
Во продавницата


*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Добра вест : Нашиот продавница поддржува меша со нарачување еден мувла,повеќе од 3pcs(вклучувајќи 3pcs) калапи може да биде мешање нареди !!
сепак, помалку од 3pcs предмети нема да биде предаден!! Покрај тоа, ако цел повеќе од 3pcs(вклучувајќи 3pcs) истиот предмет,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди цена за вас .Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
*За попуст : ако цел повеќе од 10pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.можете да добиете најмногу преференцијални цени!! ако цел 3pcs различни предмети,ве молиме директно да плати за нив,ние не ќе го discout.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
Добра вест : Нашиот продавница поддржува меша со нарачување еден мувла,повеќе од 3pcs(вклучувајќи 3pcs) калапи може да биде мешање нареди !!
сепак , помалку од 3pcs предмети нема да биде предаден!! Покрај тоа , ако цел повеќе од 3pcs(вклучувајќи 3pcs) истиот предмет,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди цена за вас .

Останатите карактеристики

боја:
случаен боја
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
houguanglan
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
s
сертификација:
CIQ
Комплет Број:
1

Слични понуди