.

.

Бесплатен Превозот 72pcs многу Свадба Партија Услуги и Подароци во кутии цвет чај Tins садовите за складирање Метал Гроздобер калај кутија

Бесплатен Превозот 72pcs многу Свадба Партија Услуги и Подароци во кутии цвет чај Tins садовите за складирање

DEN 15120.00
Тековен
Во продавницата


Бесплатен превозот метал европската гроздобер цвет чај tins складирање, метални кутии, колачиња канти за свадба булчински туш партија услуги подароци пакет
Теми : Градина Тема, Класичен Тема
Сезони : Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира
Категорија : Метални Кутии
Прибл. големина : Height11cm * dia8.9cm
Тежина за 0.12 kg
72pcs/ картон

Останатите карактеристики

боја:
Мешани Бои
Подарок Кутија Големина:
8.7x11CM
Повод:
Денот на вљубените,Децата Ден,Големиот Настан,Куќа се Движат,Годишнина,Назад На Училиште,Денот на Таткото,Забава,Ден на Мајката,Свадба,Велигден,Денот на планетата Земја,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Пензионирање,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста
Материјал:
Калај
Број на Компјутери:
1pc
Шема:
Пеперутка,Цвет,Растенијата
is_customized:
No
Број На Модел На:
TINBOX-2
Точка име :
Едб Кутии

Слични понуди