.

.

слатководни бисер бели розова црна барок 6-9mm лабава монистра природата монистра за изработка на накит ѓердан 14inch FPPJ трговија на големо

слатководни бисер бели розова црна барок 6-9mm лабава монистра природата монистра за изработка на накит ѓердан

DEN 239.52
DEN 204.00
Тековен
Во продавницата


метал : слатководни бисер
облик : barqoue
боја : бела розова боја црна
големина : 6-9mm
должина 14inch
ќе го купите повеќе повеќе поевтино !!
овие нејзините не заврши ѓердан ,можете да DIY за изработка на накит ! или можете да ги купите затворач во мојата продавница ,
јас може да се ослободи направи заврши накит за вас !

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Квалитет:
A
Материјал:
бисер
Бренд Име:
FPPJ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
panpan
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Бисер Форма:
Барок
Објектот Форма:
Овална Форма
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
15inch

Слични понуди