.

.

Латекс Девојка се Облекуваат Тесни Фустан Гума Латекс Жените Фетиш Облека, Костими Сопствени Направени со Назад Zip

Латекс Девојка се Облекуваат Тесни Фустан Гума Латекс Жените Фетиш Облека, Костими Сопствени Направени со Назад

DEN 4560.00
DEN 4286.00
Тековен
Во продавницата

Материјал : 100% Латекс/гума Дебелина : 0.4 mm Големина на : (а) Можете да изберете стандардна големина XS, S, M, L, XL, XXL. Бидете сигурни да ни кажете или оставете порака на вашиот Пол, Висина, Тежина и BWH(Биста, Половината, Колковите) однапред! (б) Ако преферирате објект ви одговара повеќе совршен, ве молиме да ги мерење себе според сликата ви покажува како да се измери и да се пополни во празно подолу. Ве молиме мерка донесена против кожа (без носење на). (в)Да се обезбеди подобро носи ефект, нашиот дизајн е од 5 до 15% помали од прилагоди на големината ви нудат на различни делови од телото. Ве молиме не поглед на облека е погрешно направени во големина. Стандардна Големина на Табелата Боја : ве Молиме кажете на боја КОД откако ќе ја купите Производство време : Од сите предмети се 100% рачно изработени , па ние треба за 7-15 дена за производство Испорака : Ние ќе ја објавите преку e-Пакет во САД .Австралија. Канада. Англија. друга земја преку ВОЗДУХ EMS и DHL Услуги ИЛИ СИНГАПУР ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ,ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL Враќа Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме да се реши тоа за вас. Супер-Латекс нема да ве остави незадоволни поради нашите грешки. За сериозни квалитет на дефекти на нашите производи, ние ќе рефундирање или римејк на облека за вас. Ако најде облека примени несоодветна, ние ќе римејк ги полни само цена. За не-клиент-изработени предмети, ако си дозволи вратени изразат плаќање, ние прифаќаме превозот и се враќа барање во рок од 15 работни дена, без било какви услови. Ние ќе се направи реакции на вашето барање во рок од 5 работата дена откако ќе го добие врати пакет. За клиент-изработени предмети, ве молиме да се разбере што се во можност да ги обезбеди за испорака и враќање на услугите за момент, но можете да контактирате со нас ако сакате дополнително да се менува или промена на големината на облека. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас и да обезбеди Врвен латекс за вас !

Останатите карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Никој
Бренд Име:
VOLETEX
Материјал:
Viscose
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик

Слични понуди