.

.

BOOMBLOCK 3D Кул Животни Автомобил Стил Налепници За Опел Astra H G J Volvo S60 V70 XC90 Citroen C5 C3 C4 Субару Додатоци

BOOMBLOCK 3D Кул Животни Автомобил Стил Налепници За Опел Astra H G J Volvo S60 V70 XC90 Citroen C5 C3 C4 Субару

DEN 166.56
DEN 133.00
Тековен
Во продавницата


трговија на големо автомобил-стил, 3 D налепници За универзална автомобили
карактеристики : Состојба : 100% нов Стил : spider ,Шкорпија,камелеон Патен : Стрелките Материјал : PVCs Големина : 16x14cm Погоден : за автомобили, мотоцикли, велосипеди, камиони, комбиња, вилушка лифтови, приколки, автобуси, трактори, бродови, fairways, бина, патеки, вратите, користејки, голем број на канали и се поврзани со механичката опрема, изградба изнајмување опрема..итн Објект се вклучени : Рефлексивни Безбедност Лента x 1
Инструкции за инсталација : Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Откако на вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Име На Модел:
W-Налепница
Објектот Должина:
16cm
Објектот Ширина:
14cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
лепак налепници

Слични понуди