.

.

dophee Ротари Алатки Кружни пили Машина Сечилото w/ Mandrel за ABS Дрво Пластика Машина Сечење Отсечени Тркала Диск Брзина Челик 32-МИЛИМЕТРИ

dophee Ротари Алатки Кружни пили Машина Сечилото w/ Mandrel за ABS Дрво Пластика Машина Сечење Отсечени Тркала

DEN 92.16
DEN 78.00
Тековен
Во продавницата


* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена). Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО.
За ПВЦ, ABS Табла, Дрво, Пластика, Тенок лим, Алуминиумска плоча, и др. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Внатрешниот Дупка : 6. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Дијаметар : 32-милиметри/1.
Пакет Листата : 32 мм ХСС Виде Ножот Одговара X 1set (1 PC Виде Ножот + 1 PC Прачка )
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Поврзување прачка дијаметар : 3.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Контактирајте Со Нас
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки.
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
32-милиметри High Speed Челик Ротари Алатки Кружни пили Машина Сечилото w/ Mandrel за ABS Дрво Пластика Машина Сечење Отсечени Тркала Диск
Карактеристики
100% сосема нов. Само да не контактирате за решавање во секое време. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.
Дебелина : 0.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
dophee
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Абразивни Диск
Број На Модел На:
ротари алатка за сечење
is_customized:
Yes

Слични понуди