.

.

Rorychen Бренд Девојки Памук Симпатична Принцеза Фустани Црни И Бели Ленти Кратко Sleeve Фустан Девојка Се Облекуваат Свадба Децата Поклон Фустан

Rorychen Бренд Девојки Памук Симпатична Принцеза Фустани Црни И Бели Ленти Кратко Sleeve Фустан Девојка Се

DEN 639.36
DEN 447.00
Тековен
Во продавницата


Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите производи се во парк,ве молам само да се купи.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација.
3. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот
одговорноста.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона.
5. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Повратни информации

Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
rorychen
Вграден Градник:
No
Декорација:
Лак
Материјал:
Voile,Mesh,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Плоштад Јака
Број На Модел На:
CC01083
Шаблон Тип:
Шарени
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик

Слични понуди