.

.

2018 ЖЕНИТЕ Vestido Долго Целосна Ракав Фустани Ретро Бохемски Макси Фустан Секси Страна Сплит Лабава Облека Вечер Партија Облечи

2018 ЖЕНИТЕ Vestido Долго Целосна Ракав Фустани Ретро Бохемски Макси Фустан Секси Страна Сплит Лабава Облека

DEN 556.32
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
PANEY QUIN
Материјал:
Модални
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Деколте:
Slash вратот
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
OL967
Пол:
Жените
Шема:
Полна Боја
Без разлика дали или не во надворешната трговија е странски:
Yes
Содржината На Главната Ткаенина Компоненти:
81%-90%
Без разлика дали или не на акции е во парк:
Yes
Здолниште на облека врата:
поставете ја главата
Половината Тип:
средината половината
Инвентар Тип:
Целата цел

Слични понуди