.

.

BOOMBLOCK Автомобил Опфаќа За BMW F30 F35 Додатоци 3-Series GT 320i 328i Карбонски Влакна Брзини Shift Панел Внатрешни работи Налепници

BOOMBLOCK Автомобил Опфаќа За BMW F30 F35 Додатоци 3-Series GT 320i 328i Карбонски Влакна Брзини Shift Панел

DEN 491.52
DEN 393.00
Тековен
Во продавницата


BOOMBLOCK Карбонски Влакна Брзини Shift Панел за Внатрешни Декоративни Трим Налепници За BMW F30 F35 Додатоци 3-Series GT 320i 328 јас Автомобил Стил
Име на производ : C arbon влакна декоративни налепници Материјал : Јаглерод влакна Применливи Модели : За BMW F30 F35 Нови 3 4 Серија 320 320i 325 328i 316i 335 ИТН Инсталација Метод : Усогласување на позицијата, можете директно да го залепите Инсталација локација : Shift Менувачот Panel

Останатите карактеристики

Бренд Име:
BOOMBLOCK
Налепница Сместување:
Внатрешна
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
Масло Тип Совети
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
W-3PD-TX
Објектот Должина:
9cm
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
0.4cm
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Налепница Сместување:
shift менувачот
Име На Модел:
карбонски влакна трим
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Автомобил Medel:
За BMW F30 F35 3-Series GT 320i 328i

Слични понуди