.

.

2018 зелена Про Тим Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Брзо-Сува Спортски Дрес Велосипедизам Облека циклус велосипед Носат Џерси

2018 зелена Про Тим Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Брзо-Сува Спортски Дрес Велосипедизам Облека циклус велосипед

DEN 618.24
DEN 569.00
Тековен
Во продавницата


Опис :
Големина на табелата(ви препорачуваме една големина поголема да се купат) ако се носат НИ L ве молиме изберете XL: (M=НИ Мал) (L=НАС Медиум) (XL=НАС Големи) (2 XL=НАС X-Large) (3 XL=НАС XX-Large) (4 XL=НАС XXX-Large)
· Џерси Материјал : 100% Полиестер; Шорцеви Материјал : 80% Полиестер и 20% Lycra
· Увезени мастило дигитално печатење, светли бои, не исчезнат. Како птици око стереоскопски 3 D саќе ткаенина, дише wicking
· Независна задниот џеб може да поставите звук, паричник и други предмети. Во текот на ноќно возење, мисловните предупредување ленти подобри ноќ возење безбедност.
· 3 D преку потење и влага отвори ефикасно да ги искористи топлината и пот за да се задржи јава сува, мирис за слободни
Пакетот вклучува :
1 парче на велосипед џерси

Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
велосипед џерси
Сезоната:
Лето,На Пролет
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Анти-Pilling,Дише,Брз Сува
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер,Памук
is_customized:
Yes

Слични понуди