.

.

Топла продажба Зима Шамија За Жените Вистински Рекс Зајакот Крзнени Шалови Женски Вистинско Крзно Shawl природно крзно шамија

Топла продажба Зима Шамија За Жените Вистински Рекс Зајакот Крзнени Шалови Женски Вистинско Крзно Shawl природно

DEN 1344.00
DEN 685.00
Тековен
Во продавницата


вистински зајакот крзно големина : 90 X13cm

Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Марами Должина:
80см-100cm
Материјал:
Крзно
Бренд Име:
HARPPIHOP
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
2019-3-15-01
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни

Слични понуди