.

.

TARCHIA ние го нарекуваме бс мода машки памук Нови Мажите tshirt Т кошула Homme мека Кратко Sleeve 2018 сосема Неврзан момче Print T-shirt пристигне

TARCHIA ние го нарекуваме бс мода машки памук Нови Мажите tshirt Т кошула Homme мека Кратко Sleeve 2018 сосема

DEN 636.48
DEN 388.00
Тековен
Во продавницата


Здраво,драги : )
ако ви се допаѓа објект,можете да нарачате,
објектите се сите Евра големина, Големината дефиниција можеби не многу точно ,можете да го според Големината на Табелата во веб за да изберете големина!
ако не сте сигурни што големината можете да изберете,
можете да контактирате со мене, да ми кажете вашата висина и тежина , јас може да ви помогне да ја избере големината,
ако сакате некои попуст ,можете исто така да контактирате со мене ,јас може да ви помогне промена на цена!
ние ќе го испрати предметот откако ќе се плати, како е можно поскоро!

Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
TARCHIA
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Стил:
Паметни Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
ние повик бс

Слични понуди