.

.

JOYRESIDE Персоналните Сопствени Името И Бројот Спорт Безбол Играч Ѕид Decal Винил Налепница За Деца Момчиња Playroom Оркестарот XY034

JOYRESIDE Персоналните Сопствени Името И Бројот Спорт Безбол Играч Ѕид Decal Винил Налепница За Деца Момчиња

DEN 379.20
DEN 303.00
Тековен
Во продавницата


S : 42 X42 CM
М : 57 X57 CM
L : 75 X75 CM
Ако изберете othe боја , можете да обрнете внимание на бојата во текот ќе се потврди нарачката , или да ни испратите порака откако ќе се плати . ако не ни кажете нешто, ние само ќе го испратам до тебе, исто како слика
Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме толку многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако не го примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
Материјал : Еко-Пријателски Винил Налепници
Пакетот Вклучува : Високо Квалитетен Винил Ѕид Налепница x1,Трансфер Филм x1,Упатство x1
Применливи Сцени :
спалната соба дневна соба детска соба,Дом,Канцеларија,Хотел,Продавница,Кафе,итн. Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. Ние прифаќаме прилагодено нарачки. Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира.

Останатите карактеристики

боја:
822 Црна, 801 Бела, 819 Зелена, 815 Сина, 816 Кралот Сина, 824 Кафе Браун, 827 Сива, 834 Темно Црвена, Други Изберете Боја
Големина:
42X42CM, 57X57CM, 75X75CM
Број На Модел На:
xy034
Тема:
Шема
Бренд Име:
JOYRESIDE
Класификација:
Кат Налепници,Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
40 бои може да се изберат
Материјал:
Винил пвц
Употреба:
Било каква мазна место
Карактеристики:
Водоотпорен , отстранлив
капка-превозот:
прифатете

Слични понуди