.

.

Atreus 3D Автомобил Стил Налепница На Spirition на Конкуренција За Peugeot 206 407 Citroen C4 C5 Хонда Граѓански Договор CRV Lada Vesta

Atreus 3D Автомобил Стил Налепница На Spirition на Конкуренција За Peugeot 206 407 Citroen C4 C5 Хонда Граѓански

DEN 178.56
DEN 143.00
Тековен
Во продавницата


Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Atreus
Модел:
ОЕМ
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
28cm
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
за универзален автомобил
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
13cm
Материјал Тип:
ПВЦ

Слични понуди