.

.

10 Боја Опција се Справи со Притисокот Protaper Мотоцикл Protaper Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос 7/8 Гумена Рака Гел Костец Кочница се Справи со РГ-117N

10 Боја Опција се Справи со Притисокот Protaper Мотоцикл Protaper Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос 7/8 Гумена

DEN 234.24
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Објектот Дијаметар:
22cm
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Тежина:
0.17kg
Материјал Тип:
Никој Лизга Гел Гума
Објектот Висина:
4inch
Бренд Име:
Estelle
Име На Модел:
qwkjlkq
Објектот Должина:
2inch

Слични понуди