.

.

2 парчиња/многу Креативни Двоен Ѕид Чаша Кафе Чаши Чај Првенство Транспарентен Изолација Чаши, Чаши Vaso Caneca Пиво во Чаша со Вино ЈОВАН 1014

2 парчиња/многу Креативни Двоен Ѕид Чаша Кафе Чаши Чај Првенство Транспарентен Изолација Чаши, Чаши Vaso Caneca

DEN 282.24
DEN 260.00
Тековен
Во продавницата


2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Ви благодариме за вашиот поддржува.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Ви благодариме!
2.
Опис :
Член име : Стаклена Чаша со Вино
Материјал : Стакло
Боја : јасно
Капацитет : 80 ML,250 ML,350 ML,450 ML
Единица тежина : околу 50 G/PC,150 G/PC,220 G/PC,280 G/PC
Answer : ___________________________ Note : 1. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.Ви благодариме за вашиот поддржува. На доделување на датум е 5-7 работни дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.

Останатите карактеристики

боја:
Јасно
Капацитет:
350ml, 450ml, 80ml, 250ml
Drinkware Тип:
Стакло
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,LFGB,CIQ,ФДУ
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
jn1014
Количина:
2
Материјал:
Стакло
Функција:
Еко-Пријателски
Стакло Тип:
Highball Стакло

Слични понуди