.

.

Флип Случај за полнење За Motorola Мото G2 G 2 Генералот XT1063 XT1068 XT1069 Телефон Торба Книга Покрие Тешко Пластични Телефон Кожата Случај Со Држачот

Флип Случај за полнење За Motorola Мото G2 G 2 Генералот XT1063 XT1068 XT1069 Телефон Торба Книга Покрие Тешко

DEN 238.08
DEN 191.00
Тековен
Во продавницата

Глобалниот Тим Обезбеди Најдобра Услуга руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот Име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка. Внатре Случај (Пратени по случаен избор) : Јасно или Црни или Бели Право дупки за говорникот и камера на задната Луксузни Телефон Случај за полнење За Motorola Мото G2 G 2 Генералот XT1063 XT1068 XT1069

Останатите карактеристики

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Бизнис,Обична,Симпатична,Сјајна,Егзотични
Големина:
For Motorola Moto G2 G 2nd Gen XT1063 XT1068 XT1069
Карактеристики:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
боја:
Црно;Сина;Кафеава;Злато;Трендафил
Материјал:
Најдобри СТП кожа+ Оригинални Тешко Пластични случај
Камерата:
Точни камера на задната страна
одговараат за:
За Motorola Мото G2 G 2 Генералот XT1063 XT1068 XT1069
Опис:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
Стил:
Флип +Назад случаи
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Пад на превозот:
Поддршка
категорија:
мобилна галантерија
Место на Потекло:
Шенжен Кина

Слични понуди