.

.

Вметнете CCMT09T304 1PCS Дијамант Падна Вртење Внесува Сечилото на Нож ЦПУ Струг Внатрешни Алатка за Бакар и алуминиум

Вметнете CCMT09T304 1PCS Дијамант Падна Вртење Внесува Сечилото на Нож ЦПУ Струг Внатрешни Алатка за Бакар

DEN 960.00
DEN 490.00
Тековен
Во продавницата


ЗАБЕЛЕШКА : Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не се одрази на
вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
Polycrystaline Дијамант Внесува PCD е најтешко природни минерални, познат по својот врвен цврстина и висока отпорност на абење. Заеднички апликации за PCD : Алуминиум и алуминиумски легури Бакар, месинг и бакарни легури од Цинк и магнезиум легури на Карбонски Влакна Епоксидни смоли Пластика Fiberglass композити Графит композити
Повратни Информации & За Нас
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно
имаат позитивни повратни информации или да му даде пет-ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи и било која од вашите коментари
и сугестии ќе бидат високо ценети.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми ние
се секогаш подготвен да одговори и поддршка. Ви благодариме!
За нас
Ние сме сигурен онлајн retailsaler каде можете да купите производи со висок квалитет, прифатлива цена и да
професионална услуга.

Останатите карактеристики

Агол:
CCMT 09T304, CCMT 09T302, CCMT 09T308
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Број На Модел На:
PCD-CCMT-09T304
Обложување:
PCD
Тврдост:
Висок
Бренд Име:
DASAN
Материјал:
PCD
Работното парче:
Висока цврстина на материјалот

Слични понуди