.

.

2018 Жените Спортски Компресија Работи Gymming Панталона Yogaing Вежбање Фитнес Висока Половината Legging Тренингот женска Облека S99

2018 Жените Спортски Компресија Работи Gymming Панталона Yogaing Вежбање Фитнес Висока Половината Legging Тренингот

DEN 1097.28
DEN 549.00
Тековен
Во продавницата

Пакет : Leggings*1 парче Забелешка : линк е само за leggings,не вклучувајќи и други работи Ако сакате да се купи опрема,ве молиме кликнете на сликата

Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
VINTOHOXN
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
ST01004
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога

Слични понуди