.

.

Сопствени 3D Ѕид Мурали Позадина Креативни Стереоскопски Простор Автомобил Черепот Улични Графити Уметноста Ресторан Позадина Ѕидното Сликарство

Сопствени 3D Ѕид Мурали Позадина Креативни Стереоскопски Простор Автомобил Черепот Улични Графити Уметноста

DEN 527.52
DEN 290.00
Тековен
Во продавницата


Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и висина ,а потоа на ред точната количина.
Како да се цел на mural?
Step1 : Мерење на ширината и висината на ѕидот.
Step2 : Пресметува ѕид област (ширина x висина),а потоа со цел правилна количина.
Step3 : Кликнете купи сега, и да ни кажете на вашиот ѕид ширина и висина во вашата нарачка порака.
E. g., Ако вашиот ѕид е големина е 4.16 m ширина и 2.75 m во височина, па 4.16 m × 2.75 m=11.44 квадратен метар ( да се пополни количината 12 за ваша цел).
СОВЕТ! : Т еве 16 фиксна големина,ако не оставете порака за да ни кажете на вашиот ѕид големина. Според својата цел количина, Ние ќе испратиме една големина на следниве 16 фиксна големина.
Бразил пријател, Производот не содржи царинските давачки. Ако немаат намера да се царинење, ве молиме да не купи.

Останатите карактеристики

Димензии:
custom size
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
PALUTON
Функција:
Еколошки
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Печатени
Функција:
Влага-Доказ,Анти-статички,Водоотпорен
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Платно

Слични понуди