.

.

50pcs ЕВА Безбедно Деца Зграда Тула Блок Пена Изградба Мека Играчка за Деца Интелигенција Вежба Собрани Забава подарок

50pcs ЕВА Безбедно Деца Зграда Тула Блок Пена Изградба Мека Играчка за Деца Интелигенција Вежба Собрани Забава

DEN 395.52
DEN 277.00
Тековен
Во продавницата

Количина : 50pcs Боја како што е прикажано
Плаќање Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Превозот 1. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки. 2. Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина. Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3. Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот , Ali Express Премиум Превозот, e Packet,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail достигне повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена. 4.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена.
Повратни информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ви благодариме за разбирањето! Контактирајте со НАС ве Молиме Порака нас од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Останатите карактеристики

Тип:
Блокови
Број На Модел На:
Пена За Изградба Мека Играчка
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
QShun
Пол:
Унисекс
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
пена
Возраст Опсег:
> 3 години

Слични понуди