.

.

Водоотпорен Rustproof Месинг Големи Лозинка За Заклучување На Магацин Шкафот Плакарот На Врата Се Заклучува Бакар Нерѓосувачки Челик Надворешна Ограда Катанец

Водоотпорен Rustproof Месинг Големи Лозинка За Заклучување На Магацин Шкафот Плакарот На Врата Се Заклучува

DEN 864.96
DEN 467.00
Тековен
Во продавницата


-
Драги Пријатели На :
-
Добредојдовте на imango Хардвер официјалната продавница . Како нова продавница, ние сме многу благодарни за пребарување, ако може да се купи некој производ во нашата продавница, ние ќе им даде на подарок , и да го изберат за следење на квалитетот на логистичка испорака, ви благодарам.
- Водоотпорен Rustproof Месинг Големи Лозинка за Заклучување на Магацин Шкафот Плакарот на Врата се Заклучува Бакар Нерѓосувачки Челик Надворешна Ограда Катанец 1 - Термичка обработка плус тешко челик заклучување зрак, повеќе анти-видов 2 - двојно јазик кука дизајн, повеќе се спречи 3 - C серија D серија бакар-обложено заклучување цилиндри, повеќе рѓа-доказ 4 - Користење алатка за заклучување за да се намали можноста од погрешно промена на лозинка во употреба 5 - 8мм заклучување зрак модели за магацини, гејтс, комбиња, плакарот игри, итн. 6- 5mm заклучување зрак за кабинети Модел Заклучување Школка Материјал Површината Технологија Лозинка за Заклучување на воланот core Заклучување зрак MMS07 A Бакар Бакар-Цинк Легура на Бакар Позлата Цинк Легура на Бакар Позлатен Термичка обработка carburizing плус тешко челик MMS07 B Цинк легура Титаниум позлата Цинк Легура на Бакар Позлата Цинк Легура на Бакар Позлатен Термичка обработка carburizing плус тешко челик MMS07 C Бакар Бранеа Цинк Легура на Бакар Позлата Цинк Легура на Бакар Позлатен Термичка обработка carburizing плус тешко челик MMS07 D Бакар Бранеа Цинк Легура на Бакар Позлата Цинк Легура на Бакар Позлатен 304 од не ' рѓосувачки челик MMS07 E Бакар Бранеа Цинк Легура на Бакар Позлата Цинк Легура на Бакар Позлатен Термичка обработка carburizing плус тешко челик MMS07 F Цинк легура Светла хром позлата Цинк легура од Цинк Легура на Бакар Позлатен Термичка обработка carburizing плус тешко челик MMS07 G Цинк легура Боја Цинк легура од Цинк Легура на Бакар Позлатен Термичка обработка carburizing плус тешко челик MMS07 H Цинк легура Боја Цинк легура од Цинк Легура на Бакар Позлатен Термичка обработка carburizing плус тешко челик
Упатство за употреба : 1, правилната лозинка е во согласност со дното скала линија, притиснете го копчето за заклучување зрак, го отклучите. 2, внесете го клучот во крајот на врвот, и ротирање за 90 °, клучот заглавени во заклучување на телото. 3, да поставите нова лозинка, на пример : 1-2-3-4 4, завртете го копчето отстрани, ги бира лозинка по заклучување.

Останатите карактеристики

Големина:
Different
Број На Модел На:
MMS07
Бренд Име:
imango
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец

Слични понуди