.

.

TONGKWOK Бохемија Претерување Dangle Обетки За Жените Свила Конец Tassel Бисер Долго Лустерот Обетки Fo-131034

TONGKWOK Бохемија Претерување Dangle Обетки За Жените Свила Конец Tassel Бисер Долго Лустерот Обетки Fo-131034

DEN 55.68
Тековен
Во продавницата


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$3.02 $4.2
$1.93 $2.79
$1.95 $2.44
$1.92 $2.31
$2.30 $2.91
$1.44 $1.78
$0.84 $1.09
$0.93 $1.18
wy-приклучок-крај
5846 Должина : 6.8*2.1 cm
Weigth : 4.2 g
Боја : 3 бои

Останатите карактеристики

Бренд Име:
TRACYKWOK
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Fo-131034
is_customized:
No
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
6.8*2.1cm
weigth:
4.2 g
боја:
3 бои

Слични понуди