.

.

За Motorola G4 G5 плус случај Тешки Оклопи Shockproof Тешко Hybird на Силиконски Задниот Поклопец За Мото E4 C плус Солиден Coque

За Motorola G4 G5 плус случај Тешки Оклопи Shockproof Тешко Hybird на Силиконски Задниот Поклопец За Мото E4

DEN 181.44
DEN 118.00
Тековен
Во продавницата


Опис На Производот>>>
1. Новиот Бренд Shockproof Телефон Случај
2. Новите Оклоп Случај
3. Врвен Квалитет со Ниска Цена
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите, корисниците повратни информации е од најголем важност. 2.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри коментари откако ќе се примени на објект, на кој ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. 3.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 4.Во врска со тоа како да се направи ревизија на вашите повратни информации од позитивни или неутрални да се позитивни, може да се однесуваат на "Како можам да го ревидира повратни информации?" на помош центар на Ali Express.

Останатите карактеристики

Материјал:
За Мото C, За Мото C Плус, За Мото E4, За Мото E4 Плус, За Мото G4 G4 Плус, За Мото G5 Плус, За Мото G5
дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат
Големина:
For all sizes
Карактеристики:
Ултра Тенок Оклоп Тешки Силикони Влијание Хибриден КОМПЈУТЕР Capa
Бренд Име:
Perciron
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Motorola
Мало Пакет:
No
квалитет:
Висок Квалитет На+++++
копче:
Мобилен Телефон Додатоци / телефон кеси
функција 1:
2 во 1 Двоен Слој Shockproof Силикони Coque
Карактеристика 2:
Shockproof Целосна Заштита На Покрие Capa Coque
функција 3:
Луксузна Shockproof Стојат Оклоп Телефон Coque
Стил:
Capa coque fundas
Компатибилен Модел 1:
За Мото в В Плус случај
Компатибилен Модел 2:
За Мото E4 E4 Плус случај
Компатибилен Модел 3:
За Мото G4 G4 Плус случај
Компатибилен Модел 4:
За Мото G5 G5 Плус случај

Слични понуди