.

.

1PCS Хороскопскиот Стрелец Ѓердан Хороскопски Знаци Констелација Ѓердан Хороскоп Астрологија Водител на Стрелката Монета Ѓердани

1PCS Хороскопскиот Стрелец Ѓердан Хороскопски Знаци Констелација Ѓердан Хороскоп Астрологија Водител на Стрелката

DEN 95.04
DEN 73.00
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
лак и стрела ѓердан
Бренд Име:
SJ
Pendant Големина:
Стрелец Ѓердан
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
pendant ѓердан жени
Ѕвезда Галакси Ѓердани:
Хороскопски Констелација Ѓердан
Галакси Ѓердани:
ѕвезда во соѕвездието ѓердан
сладок ѓердан:
Стрелец Ѓердан
Природата Ѓердан за Жени:
стрелките на ѓердан
12 Констелација Ѓердан:
соѕвездието ѓердан
Хороскоп Астрологија Ѓердан:
лак и стрела ѓердан

Слични понуди