.

.

Голем проток thermostatic вентил со LED Таванот Туш Главата, Брзо се отвори миксер Луксузни Бања Туш Дожд Водопад Магла масажа Z5422

Голем проток thermostatic вентил со LED Таванот Туш Главата, Брзо се отвори миксер Луксузни Бања Туш Дожд Водопад

DEN 65232.00
Тековен
Во продавницата

Тоа беше скриен таванот кога ќе го инсталирате,
2.
Ве потсетам : Бидејќи батеријата е загадувањето на производот, тоа не може да биде пратена од експрес испорака,па ние не испратите еден пар на AAA7# батерија, треба да ги купите на вашата страна. Ние ќе одговориме на вашите прашања преку цел информации за aliexpress или е-пошта, ако сте навеле, ве молиме да проверите на нашата одговори од таму. Handshower е направен од пластика и хром заврши.Па ние специјално забелешка на НАСТАВА : Пред користење, ве молиме да се купи еден пар на AAA7# батеријата потоа да се стави во контролер. И во исто време со снег и месинг носителот на рачен туш.
Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена(освен празници) по добивањето на плаќање. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
Купувачи' прикажи
Плаќање Ние прифаќаме зачувам и големи кредитни картички.
2018 Нов Стил месинг туш поставите 5 брз отвори голем проток thermostatic вентил со LED таванот Туш главата 700x380mm врнежи водопад меур магла, и со масажа авиони и рака туш ZF5422
1 . Како транзит време варира. Известување за Корисниците од Brazi : ве Молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел
Релевантните Производи
. Димензии на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, па ние може да работи надвор
Меѓународните купувачи : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Кога притисокот на водата достигнува 3 бар, проток на вода надминува 30 L/М Затоа, thermostatic вентил може истовремено снабдување со семејството, со неколку функции од славина. Оддалечените области ќе треба дополнителни превозот цена. Ова е largeflow thermostatic вентил.На thermostatic вентил има Две запре вентили за да го исклучите Извор на вода
6 . Ние обично брод од страна на FEDEX, или некои директни линии за некои земји. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Купувачот е одговорен за врати пратката. Известување за Корисниците од Русија : ве Молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
Тоа е долгоочекуваниот одмор и одмор, и тоа во : запад под тропски одмор.

Останатите карактеристики

боја:
Хром
Број На Модел На:
ZF5422
Бренд Име:
Relextime
Големина:
>400mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Вентил Core Материјал:
Керамички
Функција:
LED Светло,Thermostatic Чешми
Број на Рачки:
СЕДУМ рачка
мешање вентил:
6 Начини Месинг thermostatic мешање Вентил
Големина на туш главата:
700x380mm
Инсталација на туш миксер:
Сокриени / монтира на Ѕид
Инсталација на туш главата:
вградени таванот туш главата
Функции на туш главата:
Дожд туш, водопад туш, меур туш и магла туш
масажа авиони:
4 поставува масажа авиони / тело авиони
3Bar притиснете 30L/Мин:
голем проток thermostatic вентил
Заврши туш главата:
SUS304 Огледало заврши
туш фитинзи:
Пластични рака туш+ ПВЦ туш црево +месинг туш носителот
Две запре вентили:
може да го исклучите Извор на вода

Слични понуди