.

.

Нова Мода Спорт Компас Види Мажите SKMEI Бренд Водоотпорен Отворено Заштитени Дигитални Часовници, Спортски Часовник Мажите Relogio Masculino

Нова Мода Спорт Компас Види Мажите SKMEI Бренд Водоотпорен Отворено Заштитени Дигитални Часовници, Спортски

DEN 1164.96
DEN 816.00
Тековен
Во продавницата

Нова Мода Спорт Компас Види Мажите SKMEI Бренд Водоотпорен Отворено Заштитени Дигитални Часовници, Спортски Часовник Мажите Relogio Masculino
Бренд : SKMEI
Пол : Мажи
Стил : Спортот,Неврзан
Случај Материјал : ABS
Бендот Материјал : СТП Рака
Случај Дијаметар : 49 mm
Случај Дебелина : 14 мм
Бендот Ширина : 22 mm
Бендот Должина : 260 mm
Тежина : Околу 57 G
Функции : Одбројување,Компас, 5bar Отпорни на Вода,Аларм, 12/24 Часа, ЕЛ Светлина, Датум,stopwatch (Стоперка)

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Компас,Престане да се Види,Авто Датум,Заврши Календарот,Назад Светлина,Недела Екранот,Шок Отпорни,Алармот
Стил:
Спорт
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
26cm
Бендот Материјал Тип:
PU
Dial Дијаметар:
49mm
Случај Дебелина:
14mm
Движење:
Дигитални
Број На Модел На:
Спорт Компас Види SKMEI Бренд 1342
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Материјал:
Смола
Бренд Име:
SKMEI
Случај Обликот:
Круг

Слични понуди