.

.

Рачно изработени Lumiled Јаглерод за Светилки со Вжарено чисто Стакло е Lumiled Ретро Гроздобер Блескаво Сијалица 40W/60W 220V E27 T45

Рачно изработени Lumiled Јаглерод за Светилки со Вжарено чисто Стакло е Lumiled Ретро Гроздобер Блескаво Сијалица

DEN 121.44
DEN 85.00
Тековен
Во продавницата


E27 Блескаво Сијалица 40 W 220 V T45 Ретро Lumiled Сијалица
Конектор E27 Тип Блескаво Сијалица светла Боја Топло Бела Сијалица Боја Транспарентен Wattage (W) 40 W / 60 W Напон (V) 220 V Извор на Светлина Волфрам со Вжарено Материјал Стакло Димензија (mm) 110 x 45 Пакет се Вклучени 1 Блескаво Сијалица
Љубезно Потсетување :
1. Ве молиме потврдете го на напон во прв план. Ако напонот на некој производ е 12 V-24 V, тогаш мора да се користи професионална
LED напон конвертор.
2. Ве молиме проверете ги спецификациите на производот внимателно пред да нарачате да се осигура соодветно одговара.
3. Не расклопување било светилки со себе.
4. Бидете сигурни да го намали исклучете пред почетокот на инсталација за да се избегне лична повреда.
E27 Блескаво Сијалица 40 W 220 V T10 Ретро Lumiled Сијалица
Конектор E27 Тип Блескаво Сијалица светла Боја Топло Бела Сијалица Боја Транспарентен Wattage (W) 40 W Напон (V) 220 V Извор на Светлина Волфрам со Вжарено Материјал Стакло Димензија (mm) 130 x 30 Пакет се Вклучени 1 Блескаво Сијалица

Останатите карактеристики

База Тип:
40W, 60W
Тип На Објект:
Блескаво Светилки
Боја Рендерирање Индекс (CRI):
85
Просечен Живот (часот):
6000hrs
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Боја Temp(К):
2800
Примена:
Внатрешна
Wattage:
40w
База Материјал:
Алуминиум
Стаклениот капак Површински третман:
Транспарентна
Број На Модел На:
T45
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Напон:
220V
Прозрачна Флукс:
130-200
Моќ Толеранција:
5%
Бренд Име:
gooit

Слични понуди