.

.

Li-Ning Жените Тренд Т-Маица Е Полиестер Лабава Одговара Дише Удобност Обложување Спортски Tee Блузи AHSN072 WTS1372

Li-Ning Жените Тренд Т-Маица Е Полиестер Лабава Одговара Дише Удобност Обложување Спортски Tee Блузи AHSN072

DEN 1535.52
Тековен
Во продавницата


Li-Ning Анти-фалсификувањето проверете линк :

Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Функција:
Дише
Пол:
Жените
Бренд Име:
LI-NING
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични понуди