.

.

Убава Розова Lotus Ѕид Налепница 3d Цвет Рипка Пастирски Дневна Соба Налепници за Романтична Свадба Спална соба Оркестарот Stikers XN102

Убава Розова Lotus Ѕид Налепница 3d Цвет Рипка Пастирски Дневна Соба Налепници за Романтична Свадба Спална

DEN 563.04
DEN 355.00
Тековен
Во продавницата


- Опис На Производот
** Еко-пријателски Слатка Дома Декорација **
Материјал : Водоотпорен ПВЦ
Производ Големина : 60*90cm
( Ве молиме да обрнете внимание на големината пред да ја купите,ви благодариме! )
Ставете Локација : ѕидови / tiles / мурали / стакло / врата / чисти мазна површина
Функција : DIY големината како ви се допаѓа / не треба лепак
Пакет : Анти-притисок се држи и да меур пакет
************************************************************************************************************************************************
Лесен за користење :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив,
така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно, ако треба ...
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
*****************************************************************************************************************************************************************
Топло Совети :
1.Поради осветлување и да ги следат,постои некоја боја разлика.
2. Руски пријатели ,ве молиме оставете ни го вашето Име и презиме кога ќе го поставите цел,
или објектот не може да биде испратена до вашето место,ви благодариме за соработката!
3. Може да има некои брчки на страни на налепница поради меѓународна шпедиција,
но, тоа не влијае на оркестарот ефект на ѕидот ,ве молиме знаете ова однапред,ви благодариме!
4.Ние мерење на стоки со рака,па така 1-2cm грешки, тоа е нормално,ви благодариме!
Производот Се Покаже -
1 Парче со Големина референца по стап : Околу 140 cm * 96 см
(Исто така, можете да diy на големина и модел ви се допаѓа)
1 Парче со Големина Кога се примени : 60*90cm
Оркестарот Ефект
Клиент Информации
1. Ве молиме оставете ги вашите Име и презиме кога ќе се стави ред со цел да се избегне погрешна достава.
2. Клиентот satisfacition е нашата цел. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние веруваме дека можеме да работат заедно за да го решат секој спор.
3. Ние Не сме Одговорни за вашите Царина.
4 . Бразилецот купувачи пријатели , во вашето време, ве молиме оставете една тарифа , значи дека стоката може да се постигне
вашите раце, како е можно поскоро.
1 Парче Оркестарот Ефект

Останатите карактеристики

Censor Кодот:
036
Број На Модел На:
XN102
Класификација:
За Ѕид,За Фрижидер,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници
Стил:
Цртан филм
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
ZPLISHE
клучен збор:
3D Ѕид Налепница
клучен збор 2:
цвет Налепница
клучен збор 3:
ѕид уметност

Слични понуди