.

.

FLTMRH 150pcs/многу Кожа Кабелот Крајот Капи Крајот Clasps Crimp Монистра Сребрена/Gold/Античкиот Бронзена Боја Конектори за Изработка на Накит

FLTMRH 150pcs/многу Кожа Кабелот Крајот Капи Крајот Clasps Crimp Монистра Сребрена/Gold/Античкиот Бронзена

DEN 81.60
Тековен
Во продавницата

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена ПОВРАТНИ информации Никакви позитивни повратни информации се охрабрување, бидејќи вашето задоволство е наша ги извршуваат. Ако уживате на нашите производи, ве Молиме помогнете со сите пет ѕвезди. тоа ќе биде посовршен Со позитивни повратни информации или убави слики. Некогаш таму можеби несреќен работи се случуваат, Не се загрижени, контактирајте ме ќе се реши тоа како да одговорат на вашата добрина. Ние го поздравуваме секој добар предлог од вид клиент, верувајќи комуникација може да се реши нешто, а не насилство о

Останатите карактеристики

Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
30g
Тип На Објект:
накит наоди
Должина:
11mm
Висина:
7mm

Слични понуди