.

.

Нови Чист бакар moxibustion конус преносни еко-пријателски moxa се тркалаат кутија

Нови Чист бакар moxibustion конус преносни еко-пријателски moxa се тркалаат кутија

DEN 758.40
DEN 758.00
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Масажа & Релаксација
Големина:
Small
Примена:
Телото
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Слични понуди