.

.

Јасно Ремени Комбинација Жените Црна/Голи Патент Кожа Сандали Секси Отвори Пети Дами Отсечени Високи Потпетици Женски Клуб Мода Чевли

Јасно Ремени Комбинација Жените Црна/Голи Патент Кожа Сандали Секси Отвори Пети Дами Отсечени Високи Потпетици

DEN 6148.80
DEN 3628.00
Тековен
Во продавницата


Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопинг
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Големина На Табела :
Производ покажува :
Напомена : ние обично продаваат во Европската големина,можете да ме контактирате пред цел.
Превозот време : Кина Пост(8-26 дена, EMS(5-10 дена),DHL(3-7 дена),понекогаш тоа одложувања како некои причини,молам контактирајте ме на првиот пат.
Размена
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти на најдобар квалитет што можеме. Ако било неисправни или квалитетот проблем на предмети што се, можете да ги испратите назад во рок од 5 дена ќе добиете со тоа оригинални condtions за замена или рефундирање, и откако ќе ја прими стоката, ние може да го препрати на нови една за вас, или да направи реконструкција.
Но, купувачот ќе биде одговорност за дополнителни такси превозот.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни feed врати е многу важно за нас. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објект и услуга.
Ако имате било какви проблеми со нашиот предмет или услуга, pls контактирајте со нас прво, пред да се потврди приемот и остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите!

Останатите карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
J137
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dipsloot
Моден Елемент:
Патент
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Обвивка Материјал:
Синтетички
Сандала Тип:
Основни
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума

Слични понуди